Konkurs z firmą SYS!

Drodzy Czytelnicy! Miło mi ogłosić pierwszy konkurs na blogu zorganizowany z pomocą firmy SYS, o której pisałam tu http://kolanomuchy.blogspot.com/2014/09/ryz-z-jabkami-i-rodznkami-oraz-sosem.html  i tu http://kolanomuchy.blogspot.com/2014/11/chilli-con-carne-ryz-z-papryka-i.html i jeszcze tu http://kolanomuchy.blogspot.com/2014/11/zupa-grzybowa-z-kasza-perowa-test-firmy.html . Teraz Wy macie możliwość skosztowania tych całkowicie ekologicznych produktów z których można wyczarować dosłownie cuda. Poniżej dokładne zasady i przebieg konkursu.


1. Tematem konkursu są dania wigilijne. Prześlijcie więc Wasze ulubione dania regionalne, które podawane są podczas świąt bożonarodzeniowych w Waszych domach. Napiszcie coś o nich, nie koniecznie musi to być dokładny przepis. Dodajcie zdjęcie, rysunek, film, grafikę- bądźcie kreatywni

2. Przepisy wysyłajcie na adres mailowy: Podzioma@gmail.com w tytule napiszcie "Konkurs świąteczny". W wiadomości możecie napisać jakiego bloga prowadzicie - chętnie do Was zajrzę :)

3. Na przesyłanie maili macie czas od teraz do 1 grudnia (poniedziałek). 
  6 grudnia (sobota), dokładnie w Mikołajki podam wyniki na blogu a także w odpowiedzi zwrotnej do zwycięzców.  Na przesłanie adresów potrzebnych do wysyłki nagród będziecie mieli 5 dni, jeśli do tego czasu ich nie prześlecie nagroda wędruje do następnej osoby.

4. Do wygrania są trzy zestawy po pięć produktów firmy SYS.

5. Miło będzie jeśli polubicie profil KolanaMuchy na FB o tu https://www.facebook.com/kolanomuchy a także firmy SYS https://www.facebook.com/firmasys?fref=ts 

W razie pytań i wątpliwości piszcie śmiało! :) 


Może spodobają Ci się inne wpisy?

1 komentarze